משלוחים

שרות המשלוחים שלנו מגיע לכל חלקי הארץ (קחו בחשבון שמשלוחים רחוקי טווח עלולים להיות יקרים). הזמנת משלוח ניתן לבצע בשיחת טלפון, או במייל, מהארץ ומחו״ל.

 

בכל יום אנו מחדשים את מלאי הפרחים ושוזרים סידורים חדשים בהתאם לפרחי העונה, החגים, או הרוח היצירתית של אותו היום, לכן אין האתר מציע זרים מוכנים ושבלוניים. אנא תארו לנו את אופי הארוע, את סוג הזר או הסידור, את גובה הפרחים הרצוי, בקיצור את כל מה שדמיינתם ואנו נכין לכם סידור בהתאם, כזה שיפתיע וישמח אתכם ואת המקבל. לפניכם מספר סידורי פרחים, להשראה בלבד.

 

טלפון להזמנות: 09-9580914
פקס להזמנות:   09-9586856
 

השראה מספר 2 - זר פרחים בכלי מתאים

 

זר פרחים (ראו השראה 1) בכלי המותאם למידתו, צורתו, צבעיו וסגנונו של הזר.

אגרטל – ממבחר האגרטלים הגדול שבחנות, כלי צר וגבוה- לזרי פרחים גבוהים (כמו שושן, סייפנים ודומיהם), או כלי נמוך ועגלגל-  לזרים של פרחי עונה כפריים.

השראה מספר 3 - סידור בסל

 

סידור פרחים בסלסלת קש, בגוונים ובסגנון שתבחרו- כפרי, אביבי, רומנטי ואולי אלגנטי (כמו סידור ורדים צפוף).

השראה מספר 4 - סידור גינה

 

סידור בתוספת מוטיבים טבעיים שונים- עץ, קש, בטון, קרמיקה ואחרים. בסידור נשתמש במגוון פרחי עונה בגבהים שונים, בדומה לפריחת פרא אקראית. דמיינו משלוח פרחים שמביא אליכם "פיסת טבע" שנוצרה במיוחד בשבילכם.

השראה מספר 5 - מגש וכלים

 

מגש מאורך, עגול או מרובע, עשוי עץ, מתכת, קש (או חומרים נוספים שאיתם אנחנו מפתיעים גם את עצמנו לפעמים), ועליו מונחים מספר כלים ובהם מסודרים מקבצי פרחים בצבעים שאתם בוחרים. הכלים יכולים להיות זהים בגודלם ובצבעוניותם, על מנת ליצור רצף אחיד, או בגדלים, חומרים ומילואים שונים היוצרים משחק אקלקטי מרתק. ניתן גם לבחור מקבץ של מספר עציצים עונתיים השתולים בכלי נמוך ורחב ויוצרים בהרמוניה גינה קטנה שנכנסת אליכם הביתה.

השראה מספר 6 - עציץ סחלב בכלי

 

מגוון רחב של סחלבים וכלים – בצבעים ובמחירים מגוונים שיתאימו לכל טעם ותקציב.

הסידור מעוצב בכלי תואם עם חיפוי של שפת העציץ במוס, טוף ועוד.

השראה מספר 1 - זר פרחים

 

מקבץ של סוג פרחים אחד, או כמה סוגים, בתוספת פרחי מילוי וירק.

שילוב הפרחים יעשה בהתאם לגוונים שתבחרו: צבעים חמים (אדום, כתום, צהוב), או פסטלים עדינים (ורוד, סגול, לבן), ואולי הצבעים אהובים על מקבלי הזר, או בעלי משמעות בה ישמחו להיזכר, צבע אחיד או קולאז' צבעוני, פורח ושמח.

הפרחים יאוגדו לזר מרהיב ויעטפו בנייר צלופן וסרט.

שלח

Label Text:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

Label Text:

This field is required.

Label Text:

This field is required.

רחוב הפרחים 20 רשפון  09-958-0914